Obsluha CNC

Obsluha CNC

Pro našeho významného německého klienta, výrobní společnost s více než 30 000 zaměstnanci po celém světe, hledáme pro jeho výrobní závod v regionu Zwickau vhodné uchazeče na pozici Obsluha CNC.

Náplň práce:

  • Obsluha a kontrola CNC strojů (ideálně zkušenost se Siemens + Heidenhein)
  • Výměna nástrojů v případě potřeby
  • Odpovědnost za kvalitu dílů a kontrola pomocí různých ručních měřicích přístrojů
  • Provádění úprav a korekcí programu v případě odchylek

Váš profil:

  • Ukončené odborné vzdělání v oboru obráběč kovů, obsluha CNC nebo srovnatelná odborná praxe
  • Komunikativní němčina (minimálně A2)
  • Ochota pracovat ve 3-směnném provozu

Nabízíme Vám:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou přímo u německého zaměstnavatele
  • 30 dní dovolené + 6 sick days
  • Atraktivní bonusový a prémiový systém (docházka, kvalita práce)
  • Možnost dalšího kariérního postupu
  • Zajímavé zaměstnanecké slevy
  • Vyplácení měsíčního kompenzačního bonusu ve výši 125 EUR netto
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Karta výhod Edenred City s měsíčním kreditem až 50 EUR
  • Teplé a studené nápoje zdarma / dovoz obědů +možnost nákupu občerstvení přímo v místě
  • Pracovní oděvy + prací služby zdarma
  • Zapůjčení kol – Job-Rad-Leasing
  • Pravidelné týmové akce

Předvýběr vhodných kandidátů realizuje společnost Globkon GmbH.

Výběrový pohovor se uskuteční nejprve v telefonicky, následně proběhne osobní setkání v Německu nebo ČR, a to v závislosti na aktuální epidemiologické situaci.

Jste-li osloven/a naší nabídkou, zašlete nám svůj životopis na uvedený e-mailový kontakt nebo prostřednictvím odpovědního formuláře.

Dovolujeme si Vás upozornit, že poskytnutím svých osobních údajů formou pošty, e-mailu nebo i z jiných veřejných zdrojů jako např. prostřednictvím internetových pracovních portálů, udělujete naší společnosti dobrovolný souhlas k nakládání s osobními údaji v tomto rozsahu:

„Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat pro Globkon GmbH, dávám souhlas k jejich zpracování, uchování v databázi Globkon GmbH, jakožto správci, a jejich poskytnutí třetím osobám prostřednictvím e-mailu nebo v listinné podobě za účelem získání zaměstnání pro mou osobu u klientů společnosti Globkon GmbH do 31.12.2024, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Beru na vědomí a souhlasím, že může nastat situace, kdy majitelem zaměstnavatele je zahraniční vlastník, anebo vedení společnosti zaměstnavatele je mimo země EU, kde nemusí být uzákoněna odpovídající ochranu osobních údajů. Jejich předání však může být nezbytné pro účely výběrového řízení a za účelem získání zaměstnání pro Vás v souladu s čl. 49 odst. 1 písm. b) (EU) 2016/679.

Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti a dále zaměstnavatelům (třetím osobám), jejichž nabízená pozice odpovídá mnou hledané práci, a to jen v míře nezbytné pro účely zpracování.

Souhlasím, aby společnost Globkon GmbH dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí.

Souhlas bude automaticky prodloužen vždy o dalších 12 měsíců, pokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou ze strany uchazeče. Souhlas se zpracováním osobních údajů mohu kdykoliv odvolat.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva:

  1. Oprava či doplnění nepřesných, neaktuálních nebo nepravdivých osobních údajů.
  2. Omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech.
  3. Odvolání souhlasu s uchováním dat a jejich výmaz, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány.
  4. Odvolání souhlasu s uchováním dat a jejich výmaz zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně.

Kontaktujte nás